Hovoříme-li o moderních řešeních v průmyslové automatizaci, musíme připustit, že především hardware používaný pro tyto úkoly musí být odolný, výkonný a spolehlivý, zatímco software by měl být adaptivní a univerzální. Mezitím by oba měly být také nákladově efektivní - jinak by jejich použití bylo přinejmenším nevýhodné.

Vývojáři ADGT vytvářejí zařízení, která by splňovala všechny tyto požadavky. Společnost nyní poskytuje širokou škálu modemů a zejména průmyslových routerů určených pro tento speciální účel. Odolný hliníkový kryt a rozsah provozních teplot 40 - 70 ° C umožňuje jejich použití v prostředí, které by bylo nebezpečné a škodlivé pro méně odolná zařízení.

Naše zbrusu nová řada routerů například využívá výkonné procesory i.MX a otevřený operační systém OpenWRT, což z nich dělá univerzální jednotky pro řešení široké škály úkolů v průmyslové automatizaci a telemetrii. Vystupují výjimečně dobře v oblasti řešení mezi stroji (M2M), kde je vyžadován rychlý a bezpečný přenos dat přes chráněný kanál.

Je pravda, že žádný úkol nelze dokončit bez vhodného nástroje, zejména tak komplexního, jako je průmyslová automatizace. Společnost ADGT vynakládá veškeré úsilí, aby vybavila průmysl tímto druhem nástroje.