Letos na podzim, stejně jako v roce 2017, jsme se zúčastnili největší technologické akce. IOT Solutions World Congress 2019 se konal v Barceloně (Španělsko) ve dnech 29. až 31. října. Jedná se o jednu z největších událostí v oblasti technologie a IOT.

Cílem kongresu je shromáždit odborníky, hlavní hráče na trhu IT a dodavatele technologických řešení, aby diskutovali o aktuálních tématech podnikání IOT.

IOT Solutions se koná od roku 2015, ale kongres již přilákal přibližně 16,000 hostů z více než 220 zemí. Účastníci, sponzoři a partneři akce předvádějí nejpokročilejší a nejinovativnější řešení vystavením svého zařízení na stáncích (mimochodem je pro ně přiděleno 32 000 metrů čtverečních!). Program IOT Solutions se věnuje digitální transformaci v různých průmyslových odvětvích a je rozdělen do 9 bloků: doprava, výroba, zdravotní péče, energetika a služby, budovy a infrastruktura, průmysl, schopnosti IOT, blockchain a umělá inteligence. Více než 400 odborných mluvčích se setkalo s návštěvníky kongresu během 3 dnů!

AStejně jako před dvěma lety bylo naše zařízení představeno na výstavním stánku našeho partnera, výrobce modemových modulů Quectel. Děkujeme za dlouhodobou vzájemně výhodnou spolupráci!

Tým ADGT se zúčastnil akce a setkal se s obchodními partnery. Výsledkem výstavy je navázání nových kontaktů, kromě toho jsme se nechali inspirovat úspěchy našich kolegů a získali důležité zkušenosti.