European Utility Week je důležitým výročním summitem věnovaným vývoji chytrých energetických systémů a byl jednou z nejočekávanějších událostí v plánu společnosti Advanced Digital Technologies v roce 2017.

Naší hlavní oblastí výzkumu se jeví průmyslová odvětví městské automatizace, jako je monitorování zdrojů a dálkové ovládání. Poslední projekty vývojového oddělení ADGT vedly k vytvoření řady zařízení pro sběr, zpracování a přenos dat. Summit jsme tudíž viděli jako dokonalou platformu pro sdílení našich úspěchů.

Naše zbrusu nová řada záznamníků dat vytvořená pro potřeby moderních chytrých služeb a byla představena na stánku Quectel. Použití NB-IoT modulů společnosti Quectel umožnilo našim specialistům vyrábět přesná, spolehlivá a nákladově efektivní zařízení, která lze ve velké míře použít ve vodovodních systémech a energetických sítích v městských oblastech jakékoliv hustoty.

Stejně jako v minulých letech spojila EUW světovou komunitu inteligentních služeb a poskytla svým hostům přehled inovací, které by se brzy mohly stát řešením problémů, s nimiž se energetický průmysl setkal.