VÍTEJTE V ADGT

CHYTRÁ BEZDRÁTOVÁ ŘEŠENÍ

Ve společnosti ADGT vyvíjíme a vyrábíme bezdrátová řešení a systémy pro vzdálený sběr, zpracování a přenos dat přes mobilní sítě. Kromě toho vytváříme speciální software, díky němuž jsou naše produkty přizpůsobitelnými a flexibilními nástroji splňujícími požadavky našich zákazníků.

ADGT zajišťuje celý výrobní cyklus: od vývoje projektu až do vydání hotového produktu. Veškeré naše vybavení je vyvíjeno na základě vysoce kvalitních certifikovaných komponentů od předních světových výrobců. Služba kontroly kvality zajišťuje trvanlivost a spolehlivost našich zařízení.

ADGT systems s.r.o.

CO VYRÁBÍME

Chytré modemy GSM/3G/NB-IoT
Záznamníky dat GPRS/NB-IoT/Cat M1
3G/4G routery
Převodníky
Software
Komunikační antény a příslušenství

PROČ SI VYBRAT NÁS?

ADGT je týmem mimořádně nadšených a vysoce kvalifikovaných technických specialistů. Naše historie začíná na konci prvního desetiletí tohoto století, kdy jsme začali jako malá inženýrská skupina, která pracovala v oblasti navrhování a výroby komunikačních zařízení. Náš adaptivní přístup a porozumění zájmům našich zákazníků pomohly společnosti zaujmout a udržet si své místo na digitálním trhu. V reakci na měnící se požadavky času byla také vytvořena specializovaná IT jednotka, která dodává našim zařízením vhodný a snadno přizpůsobitelný software.

V dnešní době je těžké udržet účinnost, pokud se nepřihlíží ke skutečným trendům v podnikání. Od svého založení máme mnoho zkušeností, což nám umožňuje pokračovat ve vývoji a výrobě elektroniky a zařízení, abychom mohli čelit výzvám v oblasti energetické účinnosti a úspor energie, jakož i vytváření chytrých měřicích zařízení a bezdrátových senzorových sítí.

NAŠE FILOZOFIE

Základem naší filozofie je úcta k našim zákazníkům a pozornost k jejich potřebám. Na to jsme pamatovali více než 10 let našich jedinečných zkušeností s vytvářením a rozšiřováním inovativního podnikání v oblasti vývoje a výroby hardwaru a softwaru.

Našimi hlavními prioritami jsou tvorba univerzálního, spolehlivého a nákladově efektivního zařízení, jakož i navrhování nových řešení pro řízení zdrojů, úsporu energie a zvyšování energetické účinnosti pro soukromé i průmyslové využití. Snažíme se zajistit vysokou kvalitu našich produktů a služeb, abychom dosáhli uznání a loajalitu zákazníků.

close

News subscription

If you want to receive our newsletter, please use this form!

News subscription

If you want to receive our newsletter, please use this form!

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2022 Všechna práva vyhrazena.