VÍTEJTE V ADGT

CHYTRÁ BEZDRÁTOVÁ ŘEŠENÍ

Ve společnosti ADGT vyvíjíme a vyrábíme bezdrátová řešení a systémy pro vzdálený sběr, zpracování a přenos dat přes mobilní sítě. Kromě toho vytváříme speciální software, díky němuž jsou naše produkty přizpůsobitelnými a flexibilními nástroji splňujícími požadavky našich zákazníků.

ADGT zajišťuje celý výrobní cyklus: od vývoje projektu až do vydání hotového produktu. Veškeré naše vybavení je vyvíjeno na základě vysoce kvalitních certifikovaných komponentů od předních světových výrobců. Služba kontroly kvality zajišťuje trvanlivost a spolehlivost našich zařízení.

ADGT systems s.r.o.

CO VYRÁBÍME

Chytré modemy GSM/3G/NB-IoT
Záznamníky dat GPRS/NB-IoT/Cat M1
3G/4G routery
Převodníky
Software
Komunikační antény a příslušenství

PROČ SI VYBRAT NÁS?

ADGT je týmem mimořádně nadšených a vysoce kvalifikovaných technických specialistů. Naše historie začíná na konci prvního desetiletí tohoto století, kdy jsme začali jako malá inženýrská skupina, která pracovala v oblasti navrhování a výroby komunikačních zařízení. Náš adaptivní přístup a porozumění zájmům našich zákazníků pomohly společnosti zaujmout a udržet si své místo na digitálním trhu. V reakci na měnící se požadavky času byla také vytvořena specializovaná IT jednotka, která dodává našim zařízením vhodný a snadno přizpůsobitelný software.

V dnešní době je těžké udržet účinnost, pokud se nepřihlíží ke skutečným trendům v podnikání. Od svého založení máme mnoho zkušeností, což nám umožňuje pokračovat ve vývoji a výrobě elektroniky a zařízení, abychom mohli čelit výzvám v oblasti energetické účinnosti a úspor energie, jakož i vytváření chytrých měřicích zařízení a bezdrátových senzorových sítí.

NAŠE FILOZOFIE

Základem naší filozofie je úcta k našim zákazníkům a pozornost k jejich potřebám. Na to jsme pamatovali více než 10 let našich jedinečných zkušeností s vytvářením a rozšiřováním inovativního podnikání v oblasti vývoje a výroby hardwaru a softwaru.

Našimi hlavními prioritami jsou tvorba univerzálního, spolehlivého a nákladově efektivního zařízení, jakož i navrhování nových řešení pro řízení zdrojů, úsporu energie a zvyšování energetické účinnosti pro soukromé i průmyslové využití. Snažíme se zajistit vysokou kvalitu našich produktů a služeb, abychom dosáhli uznání a loajalitu zákazníků.

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 Všechna práva vyhrazena.