Společnost Advanced Digital Technologies si nemohla nechat ujít příležitost zúčastnit se jedné z nejkomplexnějších IoT akcí na světě – IOT Solutions World Congress V Barceloně.


Tři dny plné diskusí, vzdělávacích setkání, inovačních přehlídek, workshopů a sdílení znalostí ze strany více než 250 klíčových hráčů od předních světových poskytovatelů IoT řešení jsou neocenitelnou zkušeností pro každého účastníka! Pro delegaci ADGT byl Kongres mezitím skvělou příležitostí setkat se s partnery, získat nové kontakty a uspořádat některá důležitá jednání.

Z nejvýznamnějších událostí bychom chtěli zdůraznit dvě setkání se zástupci Vodafone. Byla předvedena nová řada záznamníků dat DTU, která byla později předložena společnosti Vodafone k dalším testům. Tato zařízení vyráběná ADGT pro sběr a přenos dat z vodoměrů a plynoměrů využívají technologii NB-IoT a kombinují nákladovou efektivitu s dlouhými podmínkami služby. Prezentované vzorky se SIM kartami Vodafone se při našich testech v terénu osvědčily bezchybně. Další významná dohoda byla uzavřena na setkání s poskytovatelem mobilních služeb T-Mobile. Ukázky našeho nějnovějšího zařízení budou otestovány specialisty společnosti.

Konec konců, tyto tří dny kongresu IOT Solutions World Congress šly za okamžik a bylo trochu smutné, že taková událost skončila tak rychle. Společnost ADGT doufá, že kromě poskytnutí dokonalé a pohodlné platformy podnikání svým účastníkům bude tato událost představovat významný krok vpřed do IoT odvětví obecně!